Datum: 07.10.2013

Vložil: Laďa

Titulek: Re: Laďo neomlouvej se....

Díky Jirko.Vždyť to znáš,žijem v době,kdy nepodbízivé muzicírování jakoby nikam nevedlo a po létech putování pouští přichází-zcela logicky a vlastně po právu-únava.A s ní-jak už to tak v životě bývá-i další křižovatka :-).A možná i jakási očista,jak píšeš,zastavení a občerstvení.Tobě patří díky za povzbuzení krajinou Vysočiny,kterou jsi mi tak nadšeně a nezištně přiblížil a která je mi od té doby zdrojem vnitřní radosti.Dostal jsem poslední dobou naštěstí takových kapek,,živé vody"víc,od různých lidí v různých situacích a na různých místech a za každou jsem hrozně vděčný.Protože tyhle kapky se slévají,plní člověka dobrými a pravými věcmi a život jimi získává hlubší smysl.A s tím hlubším smyslem přichází i hlubší pohled a hlubší změna.A začínám mít takový dojem,že právě o to jde v životě-a snad i v muzice- nejvíc.Vždyť co rozdávat,když člověk sám nic nemá...Teď ale počkám na nějaké další občerstvující kapky.Takový jarní deštík by nebyl špatný.Nebo průtrž.Anebo rovnou vodopád...:-) A to nejlépe přímo ze Zdroje...

Přidat nový příspěvek