Některé koncerty minulé
Lukov, U Čabalů, koncert 6.8.2022+Jirka Smrž, Melda, H-Quartet
Velké Bílovice, Křástelka, festival Úlety, 18.6.2022
Znojmo, Na věčnosti, koncert+ křest knihy U nás ve Škvarkově, 4.6.2022
Lhota-Vlásenice, kulturní dům, 28.5.2022
Znojmo, Českobratrská církev evangelická , koncert+křest knihy Ženy v ekumenickém hnutí 16.9.2021
Stošíkovice, Festival Za humny, 17.7.2021
Znojmo, Na věčnosti, Hudební večírek+křest knihy U nás ve Škvarkově 8.8.202 19.30
Znojmo, Hudební festival, koncert 14.7.2020 14. a 18.00
Znojmo, Restaurace Na stadionu/Statek, koncert, 4.7.2020 19:00
Znojmo, Na věčnosti, koncert 28.3.2020 19:00 + Melda&Milda, Jiří Smrž
Lukov, Folková sešlost, 31.1.2020 +Jiří Smrž, Tom Bowling
Znojmo, Tenisové kurty, benefiční koncert, 4.10.2019 + Cmunda
Lukov, Folk&Blues alive, 3.8.2019 + Tom Bowling
Hudební festival Znojmo 16.7.2019 +Pavel Šporcl atd.
Radkovice u Budče, letní kino 6.7.2019 + Franciz
Dobšice u Znojma, Výstava fotografií Ovart, 11.5.2019 + PPD, Jewelci
Lukov u Znojma, Vánoce ve Stodole, 8.12.2018 17:30 + Jiří Smrž, Pavel Jarčevský
Dobšice u Znojma, Sokolovna, 5.FolkFest 20.10.2018 +Petr Kalandra MB, Smrž, Dvořáček atd
Jindřichův Hradec, Zpívání na schodech 19.10.2018 19.30 + Flow track
Znojmo , Dům porozumění 11.9.2018 16:00
Rudíkov u Třebíče, Fara, 4.8.2018 + Trní na větvi
Březník u Třebíče, Sokolovna, 21.7.2018 + Marian atd.
Bystřice nad Pernštejnem, hrad Zubštejn, 23.6.2018 19:00 + Poutníci
Třebíč, divadlo Ampulka, 20.5.2018 18:00 +Pavel Jarčevský, Jiří Smrž
Náměšť nad Oslavou, Zámecká konírna, 19.5.2018 18:00 + Hana&Petr Ulrichovi
Boskovice, Zámecký skleník, 16.5.2018 19:00
Jindřichův Hradec, Gymnázium, 16.3.2018 18:30 + Flow Track
Třebíč, divadlo Ampulka, 17.12.2017 19:30
Havlíčkův Brod, Havlíčkovo nám. 11.12.2017 16:00
Zámek Boskovice 22.11.2017 20:00
Vandrobraní 2017, Vladislav, 18.8.2017 + Žalman&spol., Tomáš Kočko&orchestr atd.
Aladin Trio, BluesFest, Restaurace Na stadionu/Statek/ Znojmo, 22.7.2017 19.30 + Tom Jegr
IV.FolkFest, Dobšice u Znojma, 15.7.2017 18:00 + P. Jíšová, P. Kalandra MB, J. Smrž, J. Noha atd.
Aladin Trio, Festival Úlety, Velké Bílovice, 8.7.2017 18:00 + Lee Banda, Marian atd.
Hradní hraní na Zubštejně, hrad Zubštejn, 6.7.2017 15:00 + Pavlína Jíšová
Za Dačickou kostkou cukru, Zámek Dačice, 4.7.2017 20:00 + Petr Kolář
Dny Slavkova, Panský dvůr, Slavkov, 3.6.2017+Slávek Janoušek,Pavlína Jíšová, Záviš, BSP atd.
Aladin trio, Adventní koncert, hostinec Na stadionu/Statek/ 23.12.2016 21:00
Vánoční trhy Havlíčkův Brod, Havlíčkovo náměstí, 9.12.2016 17:00
Aladin trio, Klub Na věčnosti Znojmo 26.11.2016 21:00
Zámecká zahrada Boskovice 14.9.2016 18:00
Zámecký skleník Boskovice, 21.8.2016 15:00
Ve Víru folku, Vír u Penštejna, 30.7.2016 18:00
Dobývání sklepů, Dobšice u Znojma, 9.7.2016 13:30
3.FolkFest, Restaurace Na stadionu, Znojmo, 2.7.2016 18:00
Hrad Zubštejn, 1.7.2016 18:00
Slavkov u Brna, Panský dům, 4.6.2016 17.30
Zámek Náměšť nad Oslavou 21.5.2016 19:00
Aladin trio, Sklep Nový Šaldorf 7.5.2016 20:00
Café Práh Brno, 23.4.2016 15:30
Aladin trio, Funhouse Vrbovec, 15.4.2016 20:30
Kulturní dům Máj Pelhřimov, 17.3.2016 19:30 + Žofka Kabelková, Pavel Pokorný
Aladin trio Na Statku, Znojmo, Restaurace Na stadionu, 5.3.2016 21:00
Zámek Boskovice, 20.1.2016 19:00
Havlíčkův Brod, Havlíčkovo náměstí, Vánoční koncert 13.12.2015 v 16.00
Zámek Boskovice 30.9.2015 19:00 + Dunibuch, Veka
Aladin trio na Statku 15.8.2015 20:00
Restaurace na stadionu Znojmo 8.8.2015 19:00 + Jakub Noha
Ve víru folku, Restaurace Na hrdé vsi , Vír / u Penrnštejna/ 1.8.2015 18:00 + H-Quartet
Hrad Landštejn 26.7.2015 15:00 +Jen tak tak
Zámek Dačice 17.7.2015 20:00 + Tomáš Kočko & orchestr
2.FolkFest Statek Znojmo 14-23:00 +Oboroh, Marek Dusil, 4zdi, Jen tak tak atd.
NáměšťFest Náměšť n/Oslavou 2015 12.6.2015 19.00 / +Láďa Křížek, Cimbál Classic atd./
Večer písničkářů U Anny Znojmo 29.5.15 20:00 /+Libor Štveráček/
Porta Vysočina 25.4.2015 13:00-18:00
Sokolovna Březník u Náměště, 18.4.2015 20:00 / +H-Quartet, Pavel Pokorný /
Vernisáž Ovart Dobšice u Znojma, sál U Sapíka 17.4.2015 17.00 /+PPD, NicMocKvintet, MadRace/
Vernisáž v Galerii Dům porozumění Znojmo 1.4.2015 17.00
Folkový večer ve VŠ klubu Harvart Znojmo 26.3.2015 18.30 /+Cmunda,Tonda Maceček,Vokap/
Aladin trio na Statku 27.2.2015 20:00
Aladin trio v hudební kavárně U Anny 20.2.2015 20:00
Aladin trio na Statku Znojmo 23.1.2015 20:00 + trio seskládané ze skupiny H-Quartet
Aladin trio na Statku Znojmo 27.12.2014 20:00
Vánoční koncert U Anny Znojmo 19.12.2014 20:00
Beskydské folkování Frýdlant nad Ostravicí 22.11.2014 15:00 2.místo
Aladin Trio U Anny Znojmo 8.10.2014 18:30
Koncert klub Sklepy Boskovice 30.9.2014 20:00
Folkový večer U Anny Znojmo 26.9.2014 20:00 + skupina H-Quartet z Vysočiny
Koncert při svíčkách II Kaple sv.Václava Znojmo /Znojemské vinobraní/ 13.9.2014 18:00
Koncert při svíčkách Kaple sv.Václava Znojmo /Znojemské vinobraní/ 12.9.2014 18:00
Koncert Kulturní dům Velká Bíteš 11.9.2014 20:00
Vernisáž černobílé fotografie Galerie Slepičí trh Znojmo 10.9.2014 17:00
Hudební program ,,Englisch camp for children" v Beach clubu Znojmo 18.7.2014 16:00
Festival Prameny Níhov /Veverská Bítýška/ 12.7.2014 18:00
Folkový festival židovské kultury Boskovice 11.7.2014 17:00
1.Folkový festival StatekFest Znojmo 5.7.2014 18:00
Festival ÚLETY V.Bílovice 27.06.2014 20:00
Koncert Penzion Slup 14.6.2014 20:00
Folkový večer U Anny Znojmo 30.5.2014 20:00
Náměšťská placka Náměšť nad Oslavou 2014 10.5.2014 18:00
Porta Vlásenice 26.4.2014 13:00 /AUTORSKÁ PORTA/
Autorský koncert 9.ročník mladých literátů ZŠ ČR Městská knihovna Znojmo 26.3.2014 08:30
Autorský večer U Anny Znojmo 07.3.2014 20:00
Autorský koncert ZŠ Benešova v Třebíči 04.3.2014 17:00 Porotce v soutěži mladých umělců.
Aladin Trio U Anny Znojmo 17.1.2014 20:00
Večer písničkářů U Anny Znojmo 10.01.2014 20:00 + písničkář Pavel Pokorný z Třebíče