Napište mi

Datum: 26.04.2018

Vložil: Luboš

Titulek: Epilog

Nezbývá, než dodat a potvrdit, že to, co jsi Laďo napsal je čistá pravda a že jsi to napsal moc hezky. Kytárka Ti krásně zněla a všechny tři písně byly naprosto parádní. Taktéž oceňuju to, že jsi neprozradil, kdo ten den vykonával funkci řidiče, ačkoli jsi seděl vedle něj, nepopsal, jak neohroženě zahnal cyklisty do příkopu, v lese dostal smyk na šišce a málem vzal s sebou hajného i se psem a v nejmenované obci zůstal povznesen nad tím, že vlak přijíždějící z jeho levé strany mu nedal přednost v jízdě. Byl to zkrátka den plný kouzelných zážitků a dík patří Tobě za jeho organizaci! PS: Ten psí obojek si nechávám jako trofej :-).

Datum: 14.09.2016

Vložil: Elma

Titulek: poděkování

Dnes v Boskovicích... moc pěkné... děkuji...
V sobotu jsem byla na mém milovaném Honzovi Nedvědu ... škoda, že nevím kde jsou Dačice, ale možná si to zjistím ...

Datum: 27.09.2016

Vložil: Aladin

Titulek: Re: poděkování

Moc děkuji. Cose týká plánovaného dvojkoncertu s Honzou Nedvědem na zámku v Dačicích, tak Dačice najdete mezi Moravskými Budějovicemi a Jindřichovým Hradcem. Kousek pod Telčí.Ty koncerty na nádvoří zámku jsou opravdu skvělé a mají zvláštní atmosféru. Hrál jsem tam loni na dvojkoncertu s Tomášem Kočkou&orchestrem a bylo to fakt něco...-) Doporučuji! Nejenom proto, že tam budu hrát já / samozřejmě Honza Nedvěd :-) / ale kvůli tomu až mysticky tajemnému prostředí zámku...no aspoň na mně to tam tak působí...:-) Takže díky za milý příspěvek a třeba na shledanou v Dačicicíh. Aladin

Datum: 16.08.2015

Vložil: Luboš

Titulek: Až tak...? :-)

No teda, moooc dík za pochvalu!!! Když fotíš to, co se Ti líbí a co Tě oslovuje a NĚCO Ti to dává, tak ta spoušť (nemyslím spoušť jako spoušť, ale spoušť jako spoušť na foťáku) se spouští sama. Když si potom při editaci přehráváš muziku těch, které jsi fotil, zažíváš koncert podruhé. Díky, Laďo, Tobě a všem kamarádům muzikantům, že mně tuto možnost dáváte :-)

Datum: 17.08.2015

Vložil: Aladin

Titulek: Re: Až tak...? :-)

...komu čest, tomu čest... Díky Luboši...

Datum: 06.07.2015

Vložil: Pavel Jarčevský (Jen tak tak)

Titulek: Velká gratulace a poděkování

Ahoj, Laďo! Jsem už doma a pořád vstřebávám dojmy. Stálo proti Tobě počasí, protože to vedro bylo pekelné. Přesto jsem si ale festival užíval kromě první kapely (přijel jsem později) od začátku do konce. Je to přesně tak, jak popisuješ, po hudební stránce s Tebou naprosto souhlasím. Také ale dobře vím, kolik práce a rizika je skryto za pohodovým průběhem festivalu. Ten byl pro mne moc zajímavý. Místo je krásné, dramaturgie skvostná, zvuk bezchybný a péče o nás muzikanty byla přímo domácká. Diváků se mi zdálo na ty podmínky dost a byli to lidé velmi vnímaví. Ta akce má na to, aby se stala vyhlášenou, jen to chce vydržet! Díky, díky moc! Pavel

Datum: 07.07.2015

Vložil: Aladin

Titulek: Re: Velká gratulace a poděkování

Díky za pěkný příspěvek. Moc si toho vážím a potěšilo mě to...Nakonec se tam sešlo přes sto lidí a s tím jsem, přiznám se, ani nepočítal.Pokud to tedy bude možné, rád bych v této tradici- folkáč ve Znojmě- pokračoval..Ale víš jak to je, takže za rok uvidíme..

Datum: 23.09.2014

Vložil: Lenka

Titulek: koncert v Lesonicích

Milý Láďo, děkuji Ti za nádherný koncert v Lesonicích. Duchovně nás velmi obohatil, šli jsme spát s úsměvem na tváři a pokojem v srdci. Jen tak dál.:)

Datum: 24.09.2014

Vložil: Laďa Aladin

Titulek: Re: koncert v Lesonicích

..copak Lesonice,tam to hraje samo...vůkol les a všude samí dobrý lidi :-) Ale příště už si raději vezmu i texty... :-)

Datum: 16.09.2014

Vložil: Luděk Novotný Pardubice

Titulek: kaple

Nejsem žádný psavec ale prostě mi to nedá a musím Vám napsat pár slov.Páteční koncert v kapli byl jako z jiného světa a úplně mě dostal.Škoda jen, že celkový dojem zkazil Váš předskokan, to dívčí duo s tím falešně vrzajícím čelem.Byl jsem ale stejně tak nadšený,že jsem kvůli Vám zůstal ve Znojmě i na sobotní koncert.A to už se mnou šla i manželka.Ten nad námi zřejmě vyslyšel naše prosby,takže to duo už vůbec nehrálo. No,asi to pořadatelům došlo.Hrál jste jen Vy.Nemám slov,Aladine.Ta hodina smysluplné pohody plná moudrých písniček s bravurně zvládnutou kytarou udělala z tohoto koncertu jedno z nejhezčích vystoupení poslední doby.Byl to vpravdě duchovní zážitek,ze kterého budeme ještě dlouho čerpat.Moc děkujeme.Novotní Pardubice.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek